XANTARES, Esports Awards 2020’de Ödül Kazandı

XANTARES, Esports Awards 2020’de Ödül Kazandı

Birkaç yıldır sistemli olarak yapılan ve profesyonel görüntü oyun kesimine katkı sağlayan Esports Awards’ın 2020 ayağında mükafatlar sahiplerini buldu. ‘Yılın En Âlâ Yayıncısı’, ‘Yılın En Âlâ Espor Oyunu’, ‘Yılın En Düzgün Donanım Sağlayıcısı’ ve ‘Yılın En Âlâ Oyunu’ üzere birçok kolda mükafatların verildiği aktiflikte, Türk CS:GO oyuncusu İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş de ödül kazanan isimlerden biri oldu.

Almanya merkezli BIG grubunun formasını giyen XANTARES, 2020 yılının başında düzenlenen DreamHack Open Leipzig turnuvasının büyük finalindeki son roundda, Renegades grubuna karşı aldığı 3 skorla mükafatı almaya hak kazandı. XANTARES’in rakiplerini yok ettiği bu görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

XANTARES’e ödül getiren hareket:

Uzun bir müddettir profesyonel arenada uzunluk gösteren İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş, sergilediği performansla Avrupa’da birçok büyük ekibin radarına girmiş ve son olarak Alman ekibi BIG ile anlaşmıştı.

2018’den bu yana formasını giydiği BIG ekibiyle pek çok turnuva kazanan oyuncu, ‘Rifler’ konumunda dünyanın en düzgünlerinden biri olarak görülüyor. Kimileri Can için CS:GO hilesi kullandığını tez etse bile kendisi en güzellerden biri olduğunu turnuvalarda gösterdiği performansla tekraren kanıtladı.

Bu yılın başlarında düzenlenen DreamHack turnuvasındaki performansıyla da isminden sıkça kelam ettiren XANTARES, nihayetinde 1v3 performansıyla mükafatın sahibi olmayı başardı. Biz de kendisini muvaffakiyetinden ötürü tebrik ediyoruz.

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın