Women in Power, 5 Aralık’ta DPÜ’de

Women in Power, 5 Aralık’ta DPÜ’de

Dumlupınar Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü’ne (IEEE) bağlı PES ve WIE komiteleri, güç bölümünde profesyonelliğe adım atmaya hazırlanan öğrenciler ile bölümden profesyonelleri bir ortaya getirerek bayanların meslek gelişimine takviye olmak ve farkındalık oluşturmak maksadıyla Women in Power isimli yeni bir aktifliğe hazırlanıyor.

5 başka oturumdan oluşacak olan Women in Power etkinliğinde üç farklı konuşmacı oturumunun yanı sıra iki de eğitim oturumu gerçekleştirilecek. Konuşmacı oturumları sırasında bölümün büyük firmalarından HAVELSAN, GÜÇLÜ ENERJİ, OEDAŞ; eğitim oturumlarında ise UNITY Oyun Tasarımı Eğitimi ile Numan Kaan Karataş ve SWOT Tahlili ile BİSSATEK Danışmanlık iştirakçilerle bir ortaya gelecek.

Women in Power, 5 Aralık'ta DPÜ'de

Aktiflik sonunda şanslı iştirakçilere sürpriz armağanlar verilecek ve tüm iştirakçilere katılım sertifikası da takdim edilecek. 5 Aralık Cumartesi günü 14:00’te gerçekleştirilecek olan Women in Power aktifliğine katılmak için buraya tıklayarak gerekli formu doldurmanız kâfi.


Kaynak : https://www.webtekno.com/women-in-power-5-aralik-dpu-h102934.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın