Ubisoft Immortals Fenyx Rising animasyon fragmanlarını yayınladı

Ubisoft Immortals Fenyx Rising animasyon fragmanlarını yayınladı

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Immortals: Fenyx Rising‘in daha evvel ekran imgeleri paylaşılmıştı. Geliştirici takım, bu sefer de oyun için hazırlanmış birtakım animasyon fragmanları yayınladı. Ubisoft Türkiye tarafından Türkçe altyazılı olarak yayınlanan görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyun 3 Aralık 2020 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia, Epic Games Store ve Uplay aracılığıyla PC platformları için çıkacak.

Oyunu ön sipariş ile satın alan kullanıcılara, A Tale of Fire and Lightning (Ateş ve Yıldırım Hikayesi) isminde bir vazife fiyatsız olarak verilecek. Bu ortada oyunun Xbox Smart Delivery sisteminde yer aldığını da hatırlatalım. Bu sistemle birlikte Xbox One platformu için satın aldığınız kimi oyunları Xbox Series X’e geçtiğinizde de fiyatsız bir formda indirip oynayabileceksiniz.

Ubisoft Immortals Fenyx Rising animasyon fragmanlarını yayınladı

Immortals: Fenyx Rising, 3 Aralık’ta piyasaya çıkacak

Assassin’s Creed Odyssey’in yaratıcıları tarafından geliştirilen Immortals: Fenyx Rising‘de, Yunan ilahlarını karanlık bir lanetten kurtarmaya çalışan Fenyx isminde bir karakteri yöneteceğiz. Oyunda Fenyx ile hem karada hem de havada güçlü mitolojik canavarlarla savaşacak ve eski bulmacaları çözmek için rablerin güçlerini kullanacağız.

Destansı bir uğraşta rablerin efsanevi güçlerini kullanacak, mitolojik yaratıklara meydan okuyacak ve Yunan mitolojisinin en harikulade titanı Typhon ile karşı karşıya geleceğiz. Cyclops, Medusa yahut Minotaur üzere efsanevi yaratıklarla yüzleşeceğimiz oyunda, havada ve karada göğüs göğüse uğraşlarda rablerden aldığımız yetenek ve silahları kullanarak hepsiyle gayret vereceğiz. Ayrıyeten Olimpos rablerinin bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaşacak, antik bulmacaları çözecek ve oyunun açık dünyasını keşfedeceğiz.

Son olarak yayınlanan animasyon fragmanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.merlininkazani.com/immortals-fenyx-rising-animasyon-fragmanlari-yayinlandi-haber-114553

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın