1.6 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 16, 2021

The Mandalorian: Eagle-Eyed Hayranları Son Bölümde Setteki Hatayı Yakaladı


The Mandalorian: 2. Sezon, 4. Bölüm, “Siege” yanlışlıkla bir çekimin arka planında bir mürettebat üyesini gösteriyor. Bazı kartal gözlü hayranların işaret ettiği gibi, son bölümde 18: 52’ye atlayabilirsiniz. Mando ve mürettebatının köşeyi dönüp düşmanlarla temas kurduğu yerde vuruldu.

En sol taraftaki arka planda, setin yarısında kot pantolon, yeşil bir tişört ve bileklerinde bir saat veya bir çeşit kordonla duran bir ekip üyesi görülebilir. Bu hata, bölümün resmi tanıtım resimlerinden birinde de görülüyor.

Bu gaf, Game of Thrones: Sezon 8’deki benzer bir olayla karşılaştırılıyor, bir bölüm sırasında bir Starbucks kahve fincanı bir çekimde göründü. Kahve fincanı daha sonra dijital olarak gelecekteki yayınlar için bölümden çıkarıldı.
Bölüm, dizide Greef Karga’yı da oynayan efsanevi Hollywood oyuncusu Carl Weathers tarafından yönetildi. Weathers, Twitter sayfasında tüm gün bölümün yayınlanmasını kutluyor ancak hata hakkında yorum yapmadı. Bunun yerine hayranlarına teşekkür ediyor ve bir bölümü yönettiği için ne kadar minnettar olduğunu açıklıyor.

“#TheMandalorin 12. bölüm, ‘Kuşatma’ neşeyle # Yıldız Savaşları tarzı bir yolculuk,” Weathers tweetledi. “Bu teklifi yönetme fırsatı için Jon Favreau’ya gerçekten minnettarız! Tüm oyunculara, harika ekibe ve Disney’e teşekkürler.”

Weathers’da bir hayran tweet attığında, bir Star Wars filmi yönetmesi gerektiğini söylediğinde Weathers, “HAZIRLIK!”

The Mandalorian Season 2

(L-R) Greef Karga (Carl Weathers), Cara Dune (Gina Carano), The Mandalorian (Pedro Pascal), and Mythrol (Horatio Sanz) in The Mandalorian Chapter 12. (Photo credit: Lucasfilm Lt.)
The Mandalorian: Eagle-Eyed Hayranları Son Bölümde Setteki Hatayı Yakaladı
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,369BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
17,100AbonelerAbone
- Advertisement -The Mandalorian: Eagle-Eyed Hayranları Son Bölümde Setteki Hatayı Yakaladı

Yeni Konular