The Book of Boba Fett için resmi duyuru geldi

The Book of Boba Fett için resmi duyuru geldi

Star Wars serisi hayal kırıklığı yaratan son üçlemenin akabinde toparlanma sürecine Disney+ servisi ile girdi diyebiliriz. Bilhassa The Mandalorian dizisinin akabinde muhtemelen Disney firması da işleyişin nasıl olması gerektiği konusunda kimi soru işaretlerini gidermiştir diye düşünüyoruz. Gerek Mando, Baby Yoda gerekse de kıssa ve başka sürpriz karakterler ile The Mandalorian dizisi hakikaten de Star Wars hayranları için özel bir yere sahip oldu. Bilhassa 2.sezon finalinin akabinde bu durumu düzgünce pekiştirdi de diyebiliriz.

The Book of Boba Fett dizisi resmi olarak duyuruldu

Öncelikle burada bir SPOILER uyarısı yapalım. Haberin bundan sonrası The Mandalorian dizisinde şimdiki olmayanlar için keyif kaçırıcı olabilir.

The Mandalorian dizisinin finalinde Luke Skywalker harika bir giriş yapmış ve sonunda ana karakterlerimiz ile bir ortaya gelmişti. Tabi Grogu’yu almasının akabinde izleyicilerin başında da yeni soru işaretleri oluştu diyebiliriz. Bu soru işaretlerinin bir başka sebebi de Credits ekranından sonra karşımıza çıkan sahne oldu. Bu sahnede Boba Fett’i Tatooine gezegenine dönmüş bir halde gördük ve The Book of Boba Fett açıklaması ile karşılaştık.

İşte bu kapalı sonun akabinde nihayet resmi bir açıklama geldi. Zira Baby Yoda’nın öyküden çıkmasının akabinde kimi izleyiciler bu kıssanın Boba Fett üzerinden ilerleyebileceğini düşünmüşlerdi. Resmi açıklama ile birlikte The Mandalorian dizisinin devam edeceği ve Boba Fett için birebir vakitte geçen farklı bir dizi yapılacağı da duyurulmuş oldu. Bu duyurunun akabinde Mandalorian 3.sezonu için dizinin farklı bir biçimde ilerleyeceği ve kıssada kıymetli değişiklikler yapılacağı da belirtildi. 

The Book of Boba Fett için resmi duyuru geldi

Boba fett dizisine dönecek olursak başrolde Temuera Morrison’u tekrar Boba Fett rolünde izleyeceğiz. Ona eşlik edecek isimse yeniden Mandalorian dizisinden hatırladığımız ve Agents of Shield dizisini takip edenlerin yakından bildiği Ming-Na Wen olacak. 63 doğumlu aktris tekrar aksiyon sahnelerinde kıymetli bir rol üstlenecek de diyebiliriz. Bu iki oyuncu dışında şimdi öbür bir oyuncu ismi ise belirtilmiş değil. Star Wars resmi kanallarında dün akşam yapılan açıklamada ise şu sözlere yer verilmiş;

“Temuera Morrison ve Ming-Na Wen’in başrollerde olduğu The Book of Boba Fett orjinal dizisi Jon Favreau, Dave Filoni ve Robert Rodriguez yapımcılığında The Mandalorian vakit örgüsünde Aralık 2021’de Disney Plus servisine geliyor.”


Kaynak : https://www.merlininkazani.com/the-book-of-boba-fett-icin-resmi-duyuru-geldi-sinema-114845

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın