She-Hulk, Yarım Saatlik Bir Hukuk Güldürüsü Olacak

She-Hulk, Yarım Saatlik Bir Hukuk Güldürüsü Olacak

Marvel işvereni Kevin Feige, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Disney Yatırımcı Günü’nde Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki evresinin başlangıcı olacak WandaVision dizisinin ikinci fragmanının yanı sıra Loki, What If …? ve The Falcon and the Winter Soldier dizilerinin birinci fragmanlarını Marvel hayranları ile paylaşmıştı.

Feige, kelam konusu sunumda varlığı esasen bilinen ve yayın tarihi beklenen dizilerin yanı sıra içeriği hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz She-Hulk dizisini de resmen açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde Emmy Magazine ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Marvel işvereni, She-Hulk hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

She-Hulk, ortalığı yıkıp geçen bir canavar değil zekası ve kişiliği ile öne çıkan bir karakter olacak

She-Hulk, Yarım Saatlik Bir Hukuk Güldürüsü Olacak

Feige’nin açıklamalarına nazaran She-Hulk, yarım saatlik bir hukuk güldürüsü olacak. Pekala bu tam olarak ne manaya geliyor? She-Hulk ya da günlük hayattaki ismiyle Jennifer Walters, yeşil dev Hulk yani Bruce Banner’ın hem avukatı hem de kuzeni. Kuzeni Banner’dan kan nakli alan Walters, beklenmedik bir formda “Hulk” güçlerini de kazanıyor. Fakat She-Hulk, Hulk’un tersine ortalığı kırıp geçen bir canavar değil, zekası ve kişiliği ile öne çıkan bir karakter oluyor.

Feige, She-Hulk dizisinin John Byrne’nın özgün She-Hulk karakterine sadık kalacağını söz ediyor fakat Dan Slott ve Charles Soule’ün She-Hulk çizgi romanlarından referanslar görmemiz de son derece mümkün. Kat Coiro ve Anu Valia’nın direktörlüğünü paylaştığı dizinin başrolünde She-Hulk olarak Orphan Black dizisinden hatırladığımız Tatiana Maslany’yi göreceğiz. Ayrıyeten Feige’nin Disney Yatırımcı Günü’nde açıkladığı üzere Mark Ruffalo da dizide yer alacak. Marvel, Disney+’ta yayınlanacak dizinin yayın tarihi ile ilgili ise hiçbir bilgi paylaşmadı.


Kaynak : https://www.webtekno.com/she-hulk-yarim-saatlik-hukuk-komedisi-olacak-h103738.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın