Samsung Galaxy Buds Pro’nun Taşınabilir Uygulaması Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Taşınabilir Uygulaması Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay içerisinde yeni yılın birinci ‘UNPACKED’ aktifliğini düzenlemeyi planlıyor. 14 Ocak tarihinde gerçekleştirileceği kestirim edilen bu aktiflikte şirketin yeni amiral gemisi Galaxy S21 ailesinin yanında yeni jenerasyon kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’yu da birinci kere göstermesi bekleniyor.

Geçtiğimiz gün resmi takviye sayfası ortaya çıkan Galaxy Buds Pro’nun dizaynını ve birçok özelliğini öğrenmiştik. Şimdiyse kulaklığın akıllı telefonlarda kullanacağı taşınabilir uygulama ortaya çıktı. Paylaşılan ekran imajları, aygıtla ilgili tüm özellikleri ve tasarımı bir defa daha gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Buds Pro neler sunacak?

Samsung Galaxy Buds Pro'nun Taşınabilir Uygulaması Ortaya Çıktı

İmajlara nazaran Galaxy Buds Pro, tasarım manasında evvelki jenerasyon Galaxy Buds ve Buds+ ile benzeri bir noktada buluşacak. Mor, gümüş ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan kulaklık, ayrıyeten gerçek gürültü engellemeyi de nihayet destekleyecek üzere görünüyor.

Paylaşılan ekran imajlarına baktığımızda ‘Gürültü Kontrolleri’ seçeneği altında ‘Aktif Gürültü Engelleme’nin yanı sıra ‘Ses Algılama’ isimli bir öteki seçenek daha görüyoruz. Kullanıcılar, bu seçeneği faal hale getirdiğinde kulaklığın konuşmayı otomatik olarak algılayacağı ve bu türlü bir durumda ses düzeyini azaltacağı belirtiliyor.

Ek olarak Galaxy Buds Pro’nun AirPods’larda gördüğümüz ‘3D Spatial Audio’ dayanağına sahip olacağı da argüman ediliyor. Sırf belli Samsung akıllı telefon modelleriyle çalışacak olan bu özellik sayesinde kulaklık, kullanıcının baş hareketlerini takip ederek üç boyutlu ses tecrübesi sunabilecek.

Samsung’un yeni jenerasyon Galaxy Buds Pro’yu önümüzdeki ocak ayının ortalarında tanıtması bekleniyor. Kulaklığın fiyatına dair ise şimdilik rastgele bir bilgi paylaşılmadı. Yaşanacak gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.


Kaynak : https://www.webtekno.com/galaxy-buds-pro-mobil-uygulamasi-ortaya-cikti-h103728.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın