Samsung Galaxy Buds Pro’nun Birtakım Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Birtakım Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şayet ortaya atılan argümanlar doğruysa yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini 14 Ocak günü düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde tanıtacak. Şirket, Galaxy S21 serisiyle birlikte yeni True Wireless kulaklıkları Galaxy Buds Pro’yu da gösterecek.

Samsung’un yeni kulaklıklarına vereceği Galaxy Buds Pro ismi, geçtiğimiz haftalarda bir sertifikasyon sitesinde ortaya çıkmıştı. Yaklaşık bir hafta evvel de kulaklık birinci kere fizikî olarak karşımıza çıkmış ve siyah rengiyle gözlerimizi almıştı. Kulaklık, bugün de 3 boyutlu bir görüntüyle karşımıza geldi.

Samsung Galaxy Buds Pro tanıtım animasyonu ortaya çıktı:

Samsung Galaxy Buds Pro'nun Birtakım Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro’nun tanıtım animasyonlarından biri olduğu söylenen bu animasyon, kutusuyla birlikte kulaklığı tüm açılardan gözler önüne seriyor. Görüntüdeki Galaxy Buds Pro, piyasaya sürülecek üç farklı renk ortasında bulunan Phantom Black rengini taşıyor.

Görüntüden ve daha evvel yayınlanan görsellerden de anlayabileceğimiz üzere kulaklık, evvelki Galaxy Buds ve Buds+ kulaklıklarının dizaynını taşıyacak. Galaxy Buds Pro, sahip olduğu özellikleriyle evvelki kuşak kulaklıklara fark atacak. Yayınlanan animasyonla birlikte o özelliklerden kimileri da gün yüzüne çıktı.

Kulaklığın birtakım özellikleri de gözüktü:

Samsung Galaxy Buds Pro'nun Birtakım Özellikleri Ortaya Çıktı

Reddit’te TheBone isimli bir kullanıcı, Samsung Galaxy Buds Pro’nun uygulama üzerinde çeşitli özellikler sunacağını paylaştı. Bu özellikler ortasında otomatik ambiyans modu ve 3 boyutlu ses de yer alıyordu. Ayrıyeten uygulamada yer alan etkin gürültü engelleme özelliği argümanları bir sefer daha doğruladı.

Bugüne kadar öğrendiğimiz bilgilere nazaran RM-190 model numaralı Samsung Galaxy Buds Pro, Buds+’la tıpkı olacak biçimde 60 mAh’lik bataryayla gelecek. Kulaklığın kutusuysa 472 mAh’lik depoya sahip olacak. Kulaklık, mor, siyah ve gümüş rengi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek.


Kaynak : https://www.webtekno.com/samsung-galaxy-buds-pro-animasyon-bazi-ozellikleri-h103639.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın