Reelgood, Sinema Eşleştirme Hizmetini Kullanıma Sundu

Reelgood, Sinema Eşleştirme Hizmetini Kullanıma Sundu

Netflix, Prime Videos, Apple TV Plus ve Disney Plus da dahil olmak üzere birçok fiyatsız ve fiyatlı yayın hizmetini bir ortaya getiren, ABD ve Birleşik Krallık’ta kullanılan Reelgood, ‘Swipe With Friends’ (Arkadaşlarla Kaydır) ismi verilen yeni özelliğini kullanıma sundu.

Çöpçatanlık uygulamaları üzere çalışan bu yeni özellikte insanları eşleştirmek yerine sinemaları ve TV gösterilerini eşleştiriyorsunuz. Arkadaşlarıyla sinema izlemek için bir ortaya gelen lakin ne izleyeceğine bir türlü karar veremeyen kümeleri hedefleyen yeni özellik, kullanıcıları saatlerce sinema arama kaygısından kurtarıyor.

Reelgood nedir?

Reelgood, Sinema Eşleştirme Hizmetini Kullanıma Sundu

Belli bir sinema yahut dizi arıyorsanız abone olduğunuz tüm hizmetlerde bu imali aramak hayli zahmetli olabiliyor. Favori sinema ve dizilerinizi tek bir yerden takip edebileceğiniz Reelgood da tam bu noktada devreye giriyor.

İzleyiciler için tüm yayın kaynaklarını tek bir yerde toplayan platform, her bir kanala teker teker bakmak zorunda kalmadan hangi sinema ya da diziyi izlemek istiyorsanız direkt erişmenize imkân sağlıyor.

Reelgood’un yeni özelliği ‘Swipe With Friends’ nedir?

Reelgood Swipe With Friends’i kısaca sinema ve dizileri sağa/sola kaydırarak kümelere ayırdığınız ve arkadaşlarınızla eşleştiğiniz bir özellik olarak tanımlayabiliriz. Reelgood.com/Swipe adresinden ulaşabileceğiniz bu özelliği kullanmak için oturum açmaya ya da rastgele bir uygulamayı indirmenize gerek yok.

Açılan sayfada sahip olduğunuz yayın hizmetlerini seçtikten sonra karşınıza çıkan teklifler ortasından seçim yapabilir, daha sonra URL’yi arkadaşlarınızla paylaşarak eşleşmeye başlayabilirsiniz. İzleyeceğiniz şeyleri sağa, izlemeyeceğiniz şeyleri sola kaydırın; bir eşleşme olduğunda Reelgood sizi bilgilendirecektir.

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın