Realme’den Buds Air Pro İçin “Master Edition” Geliyor

Realme’den Buds Air Pro İçin “Master Edition” Geliyor

Sadece 2 buçuk yıllık bir şirket olmasına rağmen kısa müddette dünyaca bilinen teknoloji markaları ortasında yer almayı başaran Realme’nin Avrupa ve Hindistan CEO’su olan Madhav Sheth, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Realme Buds Air Pro Master Edition’ı resmen açıkladı.

Özgün Realme Buds Air Pro, sadece siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahipti. Realme Buds Air Pro Master Edition ise seriye metalik gümüş rengi yeni bir renk seçeneği getiriyor. Özellikler açısından ise orjinal modeller ile rastgele bir farklılık taşımıyor.

Realme'den Buds Air Pro İçin "Master Edition" Geliyor

Madhav Sheth’in açıklamalarına nazaran Realme Buds Air Pro Master Edition, Buds Q modelinin de dizayncısı olan Jose Levy tarafından tasarlandı. Hem şarj kutusu hem de kulaklıklar parlak gümüş renkte olsa da kulaklıkların ucundaki silikonlar siyah renkte olmaya devam edecek.

Paylaşılan tanıtım görseline nazaran Realme Buds Air Pro Master Edition yarın resmen tanıtılacak. Ayrıyeten Madhav Sheth daha evvelden varlığını doğrulamış olduğu Realme Watch S akıllı saat de özel tasarım kulaklık ile birlikte gün yüzüne çıkacak.


Kaynak : https://www.webtekno.com/realme-buds-air-pro-master-edition-geliyor-h103759.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın