PS5 özel oyunu Returnal’ın oynanış imgeleri yayınlandı

PS5 özel oyunu Returnal’ın oynanış imgeleri yayınlandı

Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan Returnal, üçüncü şahıs bakış açısına sahip roguelike shooter oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, yabancı bir gezegende mahsur kalan ve sonsuz bir vakit döngüsüne yakalanan bir bayan karakteri yöneteceğiz. 19 Mart 2021 tarihinde PS5 için özel olarak piyasaya çıkacak oyunun Standart sürümünü 619,00 TL, Digital Deluxe sürümü ise 699,00 TL fiyat etiketleriyle PlayStation Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Geliştirici grup, bugün Returnal için 12 dakika uzunluğunda bir görüntü yayınladı. Yayınlanan görüntüde oyunun direktörü Harry Krueger, daha evvel Dark Planet olarak isimlendirilen oyunun nasıl bir ortaya geldiğini ve oyuncuların neler beklemesi gerektiğini açıklıyor. Oynanış imajlarını de içeren görüntüde, bilim kurgu cinsindeki ruhsal kaygı oyununun üretimindeki ilham kaynaklarından da bahsediliyor.

PS5 özel oyunu Returnal'ın oynanış imgeleri yayınlandı

Housemarque’nun yeni oyunu Returnal, 19 Mart’ta piyasaya çıkacak

Bu form değiştiren dünyaya zarurî iniş yapan Selene, kaçışı için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını aramak zorundadır. Bir başına yalnızdır, kendisini canını dişine takarak hayatta kalmak için gayret ederken bulur. Tekrar tekrar yenilir, öldüğü her sefer seyahatine tekrar başlamak zorunda kalır. Acımasız roguelike oynanışıyla her döngüde gezegen değişirken, kullandığınız eşyaların da değiştiğini göreceksiniz. Her döngü, sizi sonlarınızı zorlamaya ve dövüşe her seferinde farklı bir stratejiyle yaklaşmaya iten yeni kombinasyonlar sunar.

Returnal, PlayStation 5’in ultra yüksek süratli SSD’si ve DualSense kablosuz denetimcisi ile daima değişen bir uzaylı gezegeninde kaos döngüsünü kıracağımız bir shooter oyunu olarak karşımıza çıkıyor. PS5’in ultra yüksek süratli SSD’si sayesinde oyuncular, portallarla dünyalar ortasında meselesiz bir biçimde seyahat edebilecek. Buna ek olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile Selene’in anı kesimlerini keşfederken ya da ilkel uzaylı silahlarını ateşlerken, oyun içindeki küçük ve büyük aksiyonları hissedeceksiniz.

Son olarak oyunun yayınlanan oynanış imajlarına aşağıdan göz atabilirsiniz? Bu ortada kimler Returnal’ı merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

https://www.youtube.com/embed/ORKjhcwQhyc


Kaynak : https://www.merlininkazani.com/ps5-ozel-oyunu-returnalin-oynanis-goruntuleri-yayinlandi-haber-114843

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın