ODTÜ Robotalks 3.2, 4 Aralık’ta

ODTÜ Robotalks 3.2, 4 Aralık’ta

20 yıllık esaslı bir geçmişe sahip olan ve Türkiye’nin birinci robotik topluluğu unvanını taşıyan ODTÜ Robot Topluluğu, alanında uzman bireylerin söyleşi, sunum yahut konuşmalarından oluşan Robotalks aktifliğini bu yıl, devam etmekte olan pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirecek.

YouTube üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayın ile iştirakçileriyle buluşacak olan aktiflik, 4 Aralık Cuma günü saat 19:00’da başlayacak. Aktiflik; bünyesinde Ipana, Gillette, Ariel üzere birçok ferdî bakım ve hijyen eseri markası bulunduran, kimya sanayisinin önde gelen şirketlerinden olan P&G’nin de iştirakiyle gerçekleşecek.

ODTÜ Robotalks 3.2, 4 Aralık'ta

P&G fabrikalarında ve depolarında kullanılan robotik tahlillerin mevzu alınacağı ve sürpriz çekilişlerin gerçekleştirileceği Robotalks 3.2 aktifliğine katılmak için buraya tıklayarak ODTÜ Robot Topluluğu YouTube kanalına gidebilirsiniz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/odtu-robotalks-3-2-4-aralik-h102875.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın