Netflix, ‘2020 Bit Artık’ İçin Fragman Yayınladı

Netflix, ‘2020 Bit Artık’ İçin Fragman Yayınladı

Geçtiğimiz yılın aralık ayında, Çin’in Wuhan kentinde aniden sebebi açıklanamayan zatürre olgularıyla ortaya çıkan yeni tip koronavirüsle (COVID-19) başladığımız 2020 yılı epey hareketli geçti: Zelzeleler, orman yangınları, ülkeler ortası tansiyonlar, ABD’de yaşanan protestolar ve sayamadığımız onlarcası daha…

Yaşanan tüm bu olaylar sonucunda 2020, hiç elbet son yılların en kötüsüydü. O denli ki pek çok kez “Bitsin artık şu yıl” dediğimiz anlar olmuştur. Şimdiyse Netflix, geride bırakmak üzere olduğumuz bu yılda yaşananları mevzu edinen yeni güldürüsü ‘2020 Bit Artık’ın birinci fragmanını yayınladı.

2020 Bit Artık I Resmi Fragman – Türkçe Altyazılı

Black Mirror’ın yaratıcıları tarafından hayata geçirilen Netflix Yepyeni güldürüsü 2020 Bit Artık, hepimizin bitmesi için can attığımız yıla güldürü penceresinden bir bakış sunuyor. Yepyeni ismi ‘Death to 2020’ olan imal, geçersiz belgesel usulünde bir güldürü olacak ve 27 Aralık 2020 tarihinde Netflix ekranlarından izleyicilerle buluşacak.

Yaratıcılığını Charlie Brooker ile Annabel Jones’un üstlendiği dikkat çeken üretimin oyuncu takımında ise Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Lisa Kudrow, Diane Morgan, Leslie Jones, Cristin Millioti ve Joe Keery üzere pek çok tanınmış isim yer alıyor.

Geçtiğimiz ay sinema hakkında birinci duyuruyu yapan ünlü aktör Hugh Grant, üretimde 2020 yılının ne kadar itici olduğunu tartışan bir tarihçiyi canlandıracağını söylemişti. Öbür oyuncuların hangi rollerini üstleneceğini ise 27 Aralık tarihinde göreceğiz.

Pekala, siz Netflix’in yeni projesi “2020 Bit Artık” hakkında neler düşünüyorsunuz­? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/embed/UeDlMfW3UW4?showinfo=0&wmode=transparent


Kaynak : https://www.webtekno.com/2020-bit-artik-fragman-h103722.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın