1.5 C
New York kenti
Çarşamba, Aralık 23, 2020

Monster Notebook mağazaları süreksiz bir müddetle büsbütün sanal ortama taşındı

Yaklaşan kış mevsimi ve şimdiki Covid-19 hadise sayılarındaki artış sebebiyle salgınla gayret kapsamında alınan tedbirler daha da değerli hale geldi. Geçtiğimiz mart ayında alınan karar ile Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm mağazalarını haziran ayında başlayan olağanlaşma sürecine kadar sanal ortama taşıyan ve dijital mağaza üzerinden müşterilerine hizmet veren Monster Notebook, bugün yapılan açıklama ile fiziki mağazalarında sunduğu tüm hizmetleri tekrardan süreksiz bir müddetle, sadece Monster Notebook Dijital Mağazası üzerinden kullanıcıları ile buluşturmaya devam edeceğini duyurdu.

Monster Notebook Coid-19 sebebiyle sanal mağazaya geçiyor

Hususla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alım Semiz: “Monster Notebook olarak, aktüel Covid-19 olay sayılarını ve değişen mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak salgınla uğraş veren kamu kurumlarının ve sıhhat çalışanlarının yanında olmak, kullanıcılarımızın ve çalışanlarımızın sıhhatini korumak için 5 Aralık Cumartesi gününden itibaren fiziki mağazalarımızdaki tüm faaliyetlerimizi çevrimiçi ortamda sürdürmeye karar verdik. Tüm eser ve hizmetlerimizi her vakit olduğu üzere şartsız müşteri memnuniyeti prensibi ile teknoloji ve oyun tutkunlarına sunmaya devam edeceğiz.

Kullanıcılarımızı fiziki mağazalarımızda ağırlamaya başlayacağımız tarihe dek, tüm servislerimizi monsternotebook.com.tr adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası ve davet merkezimiz üzerinden kesintisiz olarak sürdüreceğiz. Bu mühlet zarfında Teknik Servisimiz, servis gereksinimi olan eserleri yalnızca kargo ile kabul etmeye devam edecek. Kullanıcılarımız bu hususta ayrıntılı bilgilere 0850 255 11 11 telefon numaramızdan ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirler.” dedi.

Monster Notebook mağazaları süreksiz bir müddetle büsbütün sanal ortama taşındı

Monster Notebook dijital mağazası haftanın yedi günü 09.00 – 20.00 saatleri ortasında hizmet veriyor. Uygulama kapsamında Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarına ulaşmak isteyen kullanıcılar, rastgele bir randevu sistemine natürel olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir imajlı görüntü ilişkisi yapabiliyor.

Monster Notebook Dijital Mağazası birebir vakitte, oyun ve teknoloji tutkunlarına yönelik etkinliklere de konut sahipliği yapıyor. Oyun, teknoloji ve öteki alanlardaki fenomen isimlerinin Monster Notebook kullanıcıları ile bir ortaya geldiği etkinlikler her hafta cuma günleri düzenleniyor.


Kaynak : https://www.merlininkazani.com/monster-notebook-magazalari-gecici-bir-sureyle-tamamen-sanal-ortama-tasindi-teknoloji-114673

Monster Notebook mağazaları süreksiz bir müddetle büsbütün sanal ortama taşındı
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,230BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
16,900AbonelerAbone
- Advertisement -Monster Notebook mağazaları süreksiz bir müddetle büsbütün sanal ortama taşındı

Yeni Konular