1.5 C
New York kenti
Çarşamba, Aralık 23, 2020

Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti

Mad Max: Fury Road sinemasında Immortan Joe karakteri ile mükemmel bir performans sergileyen Hugh Keays-Byrne‘ın hayatını kaybettiği açıklandı. Oyuncunun vefat haberini ise 1975 yılında birlikte çalıştığı The Man from Hong Kong sinemasının yönetmeni Brian Trenchard-Smith verdi. Hastanede tedavi gören oyuncunun 1 Aralık Salı günü hayatını kaybettiği açıklandı.

Mad Max: Fury Road sinemasının Immortan Joe’su ortamızdan ayrıldı

Son olarak Mad Max: Fury Road sinemasında yer alan Hugh Keays-Byrne, birebir vakitte 1979 üretimi olan ve Mel Gibson’ın başrolde yer aldığı Mad Max sinemasında de rol almıştı. Uyuyan Hoş, Moby Dick üzere üretimlerde da rol alan oyuncu birebir vakitte tiyatro oyunlarıyla da mesleğinde değerli rollere imza atmıştı. Mevt haberini veren ve birebir vakitte aktörün mesleğinde değerli bir durak olan Royal Shakespeare Company şirketinin kurucusu Brian Trenchard-Smith, oyuncuyu şu kelamlar ile andı;

“Hugh çok cömert bir kalbe sahipti. Yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatmayı önerebilir ya da evsiz olan bir gence kalacak yer verebilirdi. Toplumsal adalete her vakit kıymet verdi ve bu hususlar popülerleşmeden çok evvel çevreyi koruyordu. Hayatını, insanlığın beraberliği üzerine yönetiyordu. Arkadaşlığını özleyeceğiz.

Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti


Kaynak : https://www.merlininkazani.com/mad-max-oyuncularindan-hugh-keays-byrne-hayatini-kaybetti-sinema-114668

Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,230BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
16,900AbonelerAbone
- Advertisement -Mad Max oyuncularından Hugh Keays-Byrne hayatını kaybetti

Yeni Konular