Galaxy Buds Pro’nun Resmi Takviye Sayfası Görüntülendi

Galaxy Buds Pro’nun Resmi Takviye Sayfası Görüntülendi

Samsung, yeni yıla süratli bir başlangıç için 14 Ocak’ta gerçekleştirileceği düşünülen UNPACKED aktifliğine hazırlanıyor. UNPACKED’de Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisinin yanında yeni True Wireless kulaklık Galaxy Buds Pro’nun da tanıtılması bekleniyor.

Resmi dayanak sayfaları da hazır:

Galaxy Buds Pro'nun Resmi Takviye Sayfası Görüntülendi

Galaxy Buds Pro hakkında gelen birinci ayrıntıların akabinde artık de kulaklıkların resmi dayanak sayfaları ortaya çıktı. Almanya ve İngiltere’de yayınlanan bu sayfalarda Samsung SM-R190 ismi ile yer alan kulaklıklar hakkında şimdi bir bilgi paylaşılmamış olsa da bu hazırlık, kulaklığın beklendiği üzere 14 Ocak’ta tanıtılacağına dair bir işaret olarak yorumlanabilir.

Etkin gürültü engelleme, otomatik ambiyans modu ve daha fazlası:

Galaxy Buds Pro'nun Resmi Takviye Sayfası Görüntülendi

Ortaya çıkan görsellere göz attığımızda, Galaxy Buds Pro’nun tasarım olarak evvelki kuşak olan Galaxy Buds ve Buds+ ile birebir göründüğünü söyleyebiliriz. Galaxy Buds Pro, beraberinde getirdiği yeni özellikler ile öne çıkacak.

Mor, gümüş ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile gelecek olan kulaklık; otomatik ambiyans modu, 3 boyutlu ses ve faal gürültü engelleme özelliklerine sahip olacak. Galaxy Buds+, faal gürültü engelleme özelliğine sahip değildi ve bu tarafıyla rakibi AirPods Pro’nun gerisinde kalmıştı.

Samsung’un Galaxy Buds Pro’da faal gürültü engelleme özelliği ile bu durumu eşitlemesi bekleniyor. Kulaklığın tıpkı vakitte oyuncular için bir düşük gecikme moduna sahip olacağı da düşünülüyor. Galaxy Buds Pro’nun kutusu 472 mAh bataryaya sahip olacak ve kulaklıklar ise 58 mAh’lık batarya ile gelecek. Kulaklık hakkında öbür ayrıntılar için ise biraz daha beklememiz gerekiyor.


Kaynak : https://www.webtekno.com/samsung-galaxy-buds-pro-destek-sayfasi-h103655.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın