1.5 C
New York kenti
Çarşamba, Aralık 23, 2020

Dune dahil 6 sinema vizyon gününde HBO Max gelecek

HBO Max, The Matrix 4, Dune üzere sinemaları ve Warner Bros.‘un gelecek yıl gösterime girecek tüm yeni sinemalarını vizyona girdiği gün yayınlayacak. Hiçbir ek fiyat ödenmeyecek. Çevrim içi olarak tüm HBO Max üyeleri izleyebilecek. Elbette bu sinemaların birinci günden korsan olarak da çıkacağı manasına geliyor.

Makus haber ise HBO Max’in şu anda yalnızca Amerika’ya özel olması. Öteki bölgelere ne vakit geleceğine yönelik bir bilgi ise bulunmuyor. Servis şu anda aylık 15 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Warner Bros. bu yaklaşımı “hibrit model” olarak isimlendiriyor ve gibisi görülmemiş stratejinin “özellikle ABD’de süregelen global salgına karşı üretilmiş” bir karşılık olduğunu söylüyor. Sinemaların hepsi 4K ve HDR olarak HBO Max’te yayınlanacak. Bir ayın akabinde DVD ve Blu-ray üzere olağan rotayı takip edecekler.

HBO Max, Wonder Woman 1984 yayına girmeden 3 hafta evvel 1 aylık fiyatsız deneme sürümünü iptal etti. Muhtemelen gelecek periyotta de deneme sürümü kapalı kalacak. Wonder Woman 1984’ün ya da aşağıda yayın tarihlerini yazdığım ve HBO Max’te yayınlanacak olan sinemaları izlemek için şu anda 15 dolar verilmesi mecburî.

Vizyona girdiği gün HBO Max‘te yayınlanacak sinemaların kimileri şöyle:

  • The Matrix 4 – 22 Aralık 2021 Çarşamba günü
  • Dune – 1 Ekim 2021 Perşembe günü
  • Mortal Kombat – 12 Mart 2021 Perşembe günü
  • The Suicide Squad – 6 Ağustos 2021 Perşembe günü
  • Space Jam: A New Legacy – 23 Temmuz 2021 Perşembe günü
  • Godzilla vs. Kong – 21 Mayıs 2021 Perşembe günü

Dune dahil 6 sinema vizyon gününde HBO Max gelecek

HBO Max süreksiz bir tahlil

WarnerMedia Studios’un (Warner Bros.’a sahip olan stüdyo) lideri ve CEO’su Ann Sarnoff, bu durumun yalnızca 1 yıllık bir plan olduğunu açıkladı. Sarnoff, “Yaratıcı tahliller gerektiren gibisi görülmemiş bir devirde yaşıyoruz” dedi. “Kimse sinemaları bizden daha fazla beyaz perdeye geri döndürmek istemiyor. Ama 2021 yılında tüm sinema salonlarının düşük kapasite ile çalışacağını unutmamak gerekiyor. Bu durumu bir formda dengelemeliyiz.”

2020 yılı içerisinde sinema bölümü çok güç bir periyodun içinde kaldı. Muhtemelen 2021 yılında da bu durum devam edecek. Dizilerin çekimleri yavaşladı ve kısımlarda azalma oldu. Birçok ertelendi.


Kaynak : https://www.merlininkazani.com/dune-dahil-6-film-vizyon-gununde-hbo-max-gelecek-sinema-114672

Dune dahil 6 sinema vizyon gününde HBO Max gelecek
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,230BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
16,900AbonelerAbone
- Advertisement -Dune dahil 6 sinema vizyon gününde HBO Max gelecek

Yeni Konular