1.5 C
New York kenti
Çarşamba, Aralık 23, 2020

Disney+’ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Disney+ ekranlarında yayınlanacak olan pek çok Marvel dizisi ortasında Hawkeye da yer alıyor. Clint Burton’ın artık Hawkeye ismini yavaş yavaş Kate Bishop’a bırakacağı seriden yeni fotoğraflar yayınlandı.

Bu karelerde Hailee Steinfeld’i birinci sefer Hawkeye kostümüyle görüyoruz. Genel olarak genç aktrisin çizgi romanlardaki Kate Bishop ile misal bir kostümü olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıyeten dizinin başka yıldızı Pizza Köpeği ile de karşılaşıyoruz.

Matt Fraction izleri

Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Matt Fraction ve David Aja Omnibus‘un Hawkeye serisi yayınlandığı anda büyük bir muvaffakiyet elde etmeyi başarmıştı. Büyük ses getiren çizgi romanlarıdaki öykülerin dizi cihanında de kendisine yer bulacağını söylemek mümkün.

Yepyeni Avengers üyelerinden olan Clint Burton bu dizide yeni bir Hawkeye yetiştirme vazifesini üstlenecek üzere gözüküyor. Kate Bishop, çizgi romanlarda da Burton’ın yokluğunda Hawkeye rolünü üstlenmek durumunda kalmıştı.

Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Fotoğraflar da görünüşe nazaran Brooklyn Metrosu’ndan geliyor. Çizgi romanlarda da işlerin karışması, Burton’ın mülk sahiplerinin kiraları durduk yere arttırmaya başlaması ve emlak piyasasında dönen birtakım dolaplarla başlamıştı. Fotoğraflardaki bir öbür değerli detay ise Lucky isimli köpek.

Lucky/Pizza Köpeği de kim?

Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Çizgi roman serisinde Lucky, Hawkeye tarafından bulunup sahiplenilmiş bir köpek. Aslında köpeğe verilen birinci isim Arrow olsa da Burton bu ismi Lucky ile değiştirmişti. Köpeğin gözünden çizilen bir sayıda ise kendisine “Pizza Köpeği” dediğini öğrenmiştik.

Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

2 Aralık’ta gelen fotoğraflar çok net olmasa da üretimin çekimlerine başlandığını ortaya koyuyor. Jeremy Renner da yaptığı bir paylaşımda kendi aktör sandalyesini koymuş ve “Bayan Bishop… size muhtaçlığımız var!” yazmıştı. 2021 yılının sonlarında vizyona girecek olan üretimde başrolleri Jeremy Renner, Hailee Steinfeld ve muhtemelen de Pizza Köpeği paylaşacak. Görsellerin tamamına ise buradan ulaşabilirisiniz. Sizce seri bekleneni verebilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/disney-in-hawkeye-dizisinden-yeni-fotograflar-geldi-h102929.html

Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,230BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
16,900AbonelerAbone
- Advertisement -Disney+'ın Hawkeye Dizisinden Yeni Fotoğraflar Geldi

Yeni Konular