5.3 C
New York kenti
Perşembe, Aralık 24, 2020

Demon’s Souls Hilesi: Her Düşmanı Şanslı Kılarak Nasıl Yenilir

Gold Coin Glitch olarak da bilinen Demon’s Souls Luck Glitch , Demon’s Souls’da (2020) keşfedilen ve oyuncunun Luck stat’ünde birkaç dakika içinde 80.000’den fazla puan toplamasına izin veren yeni bir istismar. Bu istismar yeni bir öğenin, Altın Paranın yürütülmesini, dolayısıyla isimlerinden birini gerektirir. Bu aksaklık, Şans ölçeklendirme patronu silahı Blueblood Sword (Demirci Ed’de Kırık Kılıç ve Maiden Astraea’nın Safkan Demon Ruhu kullanılarak üretilebilir) ile eşleştirildiğinde, oyuncuların silahlarını tek bir vuruşla yaklaşık 10.000 hasar vermelerine ve neredeyse öldürmelerine olanak tanır. tek vuruşta herhangi bir düşman.

Aşağıdaki kılavuzumuzu kullanarak bu aksaklığı nasıl uygulayacağınızı öğrenin:

Demon's Souls Hilesi: Her Düşmanı Şanslı Kılarak Nasıl Yenilir

Demon’s Souls Luck Glitch Nasıl Yapılır

Uyarı : Bu aksaklığı uyguladıktan sonra karakterinizin Ruh Seviyesi 999 olacak ve seviye atlaması gereken Ruhlar kırılacak ve daha fazla seviye atlayamayacaksınız. Blueblood Sword’u kullanabilmek için Güç, Beceri, Büyü ve İnançta 18 puanınız olduğundan emin olun. Ardından, istismarı kullanmadan önce diğer istatistiklerinizin (özellikle Canlılık ve Dayanıklılık) tatmin edici seviyelerde olduğundan emin olun.

Bu istismarı gerçekleştirmek için Boletaria ve Stonefang Tunnel bölgelerinde görünen Yetkililer tarafından atılan yeni bir eşya olan bir Gold Coin’e ihtiyacınız var. Bu eşya oldukça düşük bir düşme oranına sahiptir, bu yüzden çiftçilik yaptığınız bölgede Dünya Eğiliminin Saf Siyah olduğundan ve İlahi Yüzüğü taktığınızdan emin olmak iyi bir fikirdir.

Demon's Souls Hilesi: Her Düşmanı Şanslı Kılarak Nasıl Yenilir

Yetkilileri yetiştirmek için en iyi yer 2-2’dir (Tünel Şehri). Dümdüz gidin, sol tüneli patlayan minecarts’ın yanından geçin, ardından asansör anahtarının yakınında görevliyi öldürün. Asansörü alçaltın, böylece çukura atlayabilir ve kendinizi yumurtlama noktasına geri dönmekten kurtarmak için ölebilirsiniz.

Madeni paraya sahip olduğunuzda, aksaklığın bir sonraki adımına hazırsınız. Nexus’a geri dönün, Siyah Giyen Kız’ın önünde Altın Parayı kullanın, ardından onunla konuşun ve ona seviye atlamak istediğinizi söyleyin. Ruh Seviyesi menüsüne girdiğiniz anda Ruh Seviyenizin ve Şans statünüzün fırlamaya başladığını göreceksiniz. Maksimum çıkmadan önce yaklaşık 84.000’e kadar çalışacak, bu noktada menüden çıkabilirsiniz.

Aksaklığı tersine çevirmek istiyorsanız, Eski Kral Allant savaşına girin ve Ruh Seviyesi boşaltma yakalama saldırısıyla sizi vurmasına izin verin.

Bu aksaklık 11/20/2020 tarihinden itibaren geçerlidir, ancak gelecekte düzeltilebilir.

Demon's Souls Hilesi: Her Düşmanı Şanslı Kılarak Nasıl Yenilir
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,230BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
16,900AbonelerAbone
- Advertisement -Demon's Souls Hilesi: Her Düşmanı Şanslı Kılarak Nasıl Yenilir

Yeni Konular