Cyberpunk 2077 Yeni Tanıtım Videosu

Cyberpunk 2077 Yeni Tanıtım Videosu

CD Projekt RED’in merakla beklenen, sabırsızlıkla istenen, yerden yere vurulan ve birebir vakitte göklere çıkartılan yeni RPG’si Cyberpunk 2077 yaklaşıyor. Bildiğiniz üzere “ufacık, minicik ertelemelerle” 10 Aralık olan çıkış tarihi gelmek üzere. Biraz evvel YouTube üzerinde Cyberpunk 2077 çıkış fragmanı da yerini aldı. Bugüne kadar yayınlanan fragmanlardan farklı bir yapı taşıyor ve biraz daha uzun.

Cyberpunk 2077 çıkış fragmanı neden bu kadar duygusal?

Evet! Motivasyon konuşmaları ve duygusal bir müzikle desteklenen fragman seleflerine göre çok dokunaklı olmuş. CD Projekt RED‘in “Biz çok yorulduk çalışanları motive ediyoruz” temalı bir fragmanı olduğunu dahi düşündürdü. İncelemelerde genel olarak yüksek puan alan lakin yüksek puan verenlerin dahi “Kardeşim bu buglar ne ya” dediği oyun için yayınlanan çıkış fragmanını çabucak alt tarafa bırakıyorum. Uygun seyirler!

Bu sefer “Sen çok büyük işler başardın, sen şöylesin, sen böylesin” diye süren bir görüntü ile karşı karşıyayız. Bildiğiniz üzere daha evvelki fragmanlar “Yakarım şu Night City’i arkama bile bakmam!” havasındaydı. Artık ise Adamczyk ve Olga Jankowska’nın birlikte yer aldığı “Never Fade Away” müziğiyle daha sakin -aslında o kadar da sakin değil- ve daha duygusal bir fragman karşımızda. Birebir vakitte oyundaki yardımcı karakter Johnny Silverhand’in -Keanu Reeves- öyküsüne de ufak dokunuşlar yapılmış üzere. Vefatı ve V’nin zihninde dirilişi fragmanın çabucak başında yer alıyor.

Cyberpunk 2077 Yeni Tanıtım Videosu

Birebir vakitte fragmanda -aslında hiçbir biçimde mahzuru olmayan- engelli insanlara da beğenilen bir gönderme yapılmış. Farkındalığı göstermek maksadıyla olsa gerek bir sahnede kısacık bir tekerlekli sandalye imajı bulunuyor. Bildiğiniz üzere son vakitlerde görüntü oyunlarında bu usul farkındalık oluşturmaya yönelik göndermeler yapılıyor. Çok tatlı olmuş.

Cyberpunk 2077 çıkış fragmanı ile son düzlüğü de bitiriyor. İncelemelerde bahsi geçen kusurlar için CDPR birinci gün yamasında çözme kelamını de verdi. Heyecanla beklenen RPG 10 Aralık 2020’de erişime açılıyor. PC ve Xbox platformlarında da önyükleme başlamış durumda. Şimdilik oyunun PC indirme boyutunun 57 GB olduğunu da belirtelim. Sizler yeni fragman hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

 

Kaynak : https://www.merlininkazani.com/cyberpunk-2077-cikis-fragmani-yayinlandi-haber-114717

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın