Call of Duty Zombies: Dört Harika Silah Nasıl Elde Edilir ve Yükseltilir

Call of Duty Zombies: Dört Harika Silah Nasıl Elde Edilir ve Yükseltilir
Call of Duty Zombies’de zombileri alt edebileceğiniz 4 harika silah.

DIE Cryo-Emitter (Ice) Wonder Silahı Nasıl Elde Edilir

DIE Cyro-Emitter Wonder Wonder’ın kilidini açmak için Nacht Der Untoten binasının tepesinde bulunan Penthouse’a gitmeniz gerekecek.

Üstte, yeşil muşamba yakınındaki binanın kenarına bakın ve hemen solda bir kutu bulacaksınız. Bu kutuyu vurun ve aşağıdaki Gölet alanına düşen Şişeyi alın. Şişeyi topladıktan sonra, mantarla kaplı yakındaki ağacı arayın.

Bu bölgeye bir Megaton zombi çekmeniz ve radyoaktif saldırısıyla mantar kaplı ağacı patlatmanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, mantarla etkileşime geçin ve şişeyi altına yerleştirin.Şişe doldurulduktan sonra, elinize alın ve Tesisteki Tıp Bölümüne gidin.

Call of Duty Zombies: Dört Harika Silah Nasıl Elde Edilir ve Yükseltilir

Medical Bay’e vardığınızda, Parçacık Hızlandırıcı kapısından çok uzakta olmayan, zincirlerle kaplı küçük bir kutu bulacaksınız.

Şişenizi kullanarak, kutuyla etkileşim kurun ve şişenin zincirleri çıkarmasını sağlayın. Kutuyu açtığınızda, DIE Cryo-Emitter ile ödüllendirileceksiniz.

DIE Nova 5 (Toxic) Wonder Silahı Nasıl Elde Edilir

DIE Nova 5 Wonder Weapon’ın kilidini açmak için, Nacht Der Untoten binasının en üst katında bulunan Mezzanine odasına gidin. Zirveye ulaştığınızda, binanın sonuna doğru küçük bir odanın içinde bir masanın üzerinde oturan küçük bir altın kutu bulacaksınız.Kanistere yürüyerek ulaşamıyorsanız, DIE Wonder Weapon’un emme yeteneğini kullanarak kutuyu kendinize doğru çekin. Artık kutunuz olduğuna göre, Tesisteki Silah Laboratuvarı’na gidin ve duvarda asılı büyük planın hemen sağında bulunan beyaz makineye yerleştirin.Kutuyu yerleştirdikten sonra, makinenin yanında ortaya çıkan Veba Türbesini öldürün. Teneke kutu artık enfekte olduğunda, onu alın ve Crash Site’ye gidin.Düşen planın yakınında küçük bir kutu bulacaksınız – onunla etkileşimde bulunun ve sonra onu yakın dövüş yapın. Artık DIE Nova 5’i kutudan alabileceksiniz.

DIE Electrobolt (Lightning) Wonder Silahı Nasıl Elde Edilir

İlan

DIE Shockwave’i aldıktan sonra, Particle Accelerator odasının zemin katında, Pack-A-Punch makinesinin hemen altında bulunan Dark Aether Portalına geri dönün.

Karanlık Ruh’a girdikten sonra, toplam üç enerji kristali toplamanız gerekecek. Bu kristaller aşağıdaki yerlerde bulunabilir ve herhangi bir sırayla toplanabilir.

  • Kilitlenme Sitesi:
    • Enerji kristalini Perk Makinesinden çok uzakta olmayan Tünel girişinin yanında yerde bulacaksınız.
  • Yaşayan Ölülerin Gecesi:
    • Bu enerji kristalini Nacht Der Untoten’in çatısında, Dayanıklılık Makinesinin hemen üzerinde bulacaksınız.
  • Gölet:
    • Son enerji kristali, Tesis Tüneline giden yoldan çok uzakta olmayan gizemli kutunun yakınında bulunabilir.
Bir seferde yalnızca bir kristal toplayabileceğinizi unutmamak önemlidir, bu da kristaller için üç ayrı yolculuk yapmanız gerekeceği anlamına gelir.

Her kristali aldıktan sonra, Parçacık Hızlandırıcı odasına dönün ve kristali odanın birinci katında bulunan kutuya fırlatın. Üçüncü kristal için bu adımı tekrarladığınızda, Wonder Weapon’ın DIE Electrobolt versiyonunu alacaksınız.

DIE Thermophasic (Fire) Wonder Silahı Nasıl Elde Edilir

Termofazik Mucize Silahını elde etmek için Gölet’e gidin ve Karanlık Eter portalından girin.

Dark Aether’e ulaştıktan sonra, yüzen uçağın altında küçük bir kutu bulacağınız Crash Site’ye gidin.

Bir zaman sınırına bağlı olarak, aşağıdaki adımları olabildiğince çabuk tamamlamanız gerekecektir.

Başlamak için, bir Fuse almak için küçük kutuyu yakın dövüş yapın. Fuse elinizdeyken Tesisteki Silah Laboratuvarlarına gidin ve Fitili Perk Makinesinin karşısındaki Plazma Kesiciye yerleştirin.

Normal dünyaya dönün ve Gölet’e geri dönün. Burada eski kamyonu arayın ve DIE Thermophasic silahını kamyonun yatağında otururken bulabileceğiniz yeşil kutu ile etkileşime girdiğinizde bulacaksınız.

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın