Book of Boba Fett Dizisi Resmen Duyuruldu

Book of Boba Fett Dizisi Resmen Duyuruldu

Disney’in eline geçtikten sonra beyaz perdeye yolunu bulan Star Wars sinemaları, hayranları tatmin etmekten biraz uzak kalmıştı. 2019’da çıkan ve geçtiğimiz günlerde 2. dönem finalini yapan The Mandalorian ise Star Wars hayranlarının aradığı imal olmayı başardı. The Mandalorian, karakterleriyle ve öyküsüyle hayranlara kendisini sevdirdi.

The Mandalorian’ın ikinci döneminde, Ahsoka Tano ve Bo Katan üzere karakterlerin yanı sıra Star Wars sinemalarında çok az görünen lakin hayranlar tarafından bir epey sevilen Boba Fett karakterini de gördük. Üstelik ikinci dönem finalinde Book of Boba Fett dizisinin geleceğini de sürpriz bir halde öğrenmiş olduk. Lakin bu durum, birtakım hayranların başının karışmasına sebep oldu.

Boba Fett’in kendi dizisi olacak

Book of Boba Fett Dizisi Resmen Duyuruldu

İkinci dönem finalinde akan jenerik sonrası kısa bir sahne daha gördük ve Book of Boba Fett dizisinin Aralık 2021‘de geleceğini söyleyen bir yazıyla karşılaştık. Yani The Mandalorian’ın üçüncü dönemiyle tıpkı vakitte yayınlanacak bir dizi.

Bu da kimi hayranların başında, Boba Fett’in üçüncü dönemde Mandalorian’ın yerini alıp almayacağı sorusunun oluşmasına neden oldu. Bu sorunun yanıtı ise resmi bir açıklamayla geldi. Star Wars: Book of Boba Fett, başka bir dizi olarak izleyicilere sunulacak.

Disney+ (@disneyplus) resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Boba Fett’in kendi dizisine sahip olacağı resmen açıklandı. Yapılan paylaşımda Book of Boba Fett dizisinin logosu da paylaşıldı. Ayrıyeten yapılan duyuruda Boba Fett dizisini bekleyenleri sevindirecek bir açıklama daha yapıldı.

Temuera Morrison ve Ming-na Wen’in baş rolünde yer alacağı dizinin yapımcılığını, tıpkı The Mandalorian’da olduğu üzere Jon Favreau ve Dave Filoni üstlenecek. Bunlara ek olarak üretimci koltuğunda ünlü direktör Robert Rodriguez de yer alacak. Bu yapımcıların elinden çıkan The Mandalorian’ın muvaffakiyetini göz önünde bulunduracak olursak Book of Boba Fett dizisi için de umutlu olabiliriz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/book-of-boba-fett-dizisi-resmen-duyuruldu-h103721.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın