BioForm VIII Aktifliği İçin Geri Sayım Başladı

BioForm VIII Aktifliği İçin Geri Sayım Başladı

IEEE Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübü çatısı altında bu yıl 8.’si düzenlenen BioForm aktifliği, “Bu Aktiflikte Ömür Var” mottosuyla önümüzdeki hafta başlıyor. Çevrimiçi aktiflik idare platformu Holacon üzerinden gerçekleştirilecek aktifliğe iştirak fiyatsız olacak ve iştirakçilere birer sertifika verilecek.

IEEE YTÜ EMB Komitesi tarafından geniş bir kitlenin hayatına dokunabilmek ismine kayıt sonu koyulmayan BioForm VIII’de dalın en tanınan şirketleri, sivil toplum kuruluşları, alanında uzman akademisyen ve konuşmacıları öğrencilerle buluşturmak hedefleniyor. İştirakçilere çevrimiçi ortamda konuşmacılar ve şirketlerle sesli ve imajlı networking alanı, direkt iletileşme imkânı ve çok daha fazlası vadediliyor.

BioForm VIII, 22-23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek:

BioForm VIII Aktifliği İçin Geri Sayım Başladı

EMB komitesinin her yıl düzenlediği BioForm, mühendislik ve sıhhat alanında ortak paydada buluşma ve çok disiplinli çalışmalar ortaya koymak ismine amaç kitlesini epeyce geniş tutuyor. Aktiflik, başta biyomühendislik, biyoloji, kimya, tıp mühendisliği, biyomedikal mühendisliği, doku mühendisliği, genetik mühendisliği, moleküler biyoloji ve genetik, kimya mühendisliği, denetim otomasyon mühendisliği, mekatronik mühendisliği olmak üzere bilim ve mühendisliğin pek çok alanında tahsil gören öğrencilere hitap ediyor.

3 gün sürecek aktiflik kapsamında alanında uzman onlarca isim; Sıhhatte Giyilebilir Teknolojiler, Biyomedikal Mühendisliğinin Türkiye’de Geleceği, Tıpta Teşhis ve Tedavide Yapay Organ Uygulamaları, Göz Hareketlerini Takip Teknolojisi ve Rehabilitasyon, DNA Tabanlı Gelecek ve Biyoendüstri 2.0 üzere birçok aktüel hususun üzerinde durulacak.

Çevrimiçi ortamda fiyatsız bir halde düzenlenecek aktiflik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için buradaki ilişkiyi ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/bioforom-8-etkinligi-basliyor-h103667.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın