Animal Crossing’in Şalgam Satıcısı Adanızda

Animal Crossing’in Şalgam Satıcısı Adanızda

Şalgam Satıcısı  Daisy Mae Nasıl Bulunur?

Nook’s Cranny’nin kilidini açtıktan sonra , her Pazar sabahı Daisy Mae adlı turuncu bir yaban domuzu sizi ziyaret etmeye başlayacak . Daisy Mae öğle saatlerinde gidecek. Daisy Mae’yi adanızda dolaşarak bulabilirsiniz . O küçük, bu yüzden onu görmezseniz, ağaçların arkasına gizlenmiş olabilir !

  • Daisy Mae Müsait Zaman: Pazar günleri 05 : 00-12: 00
Joan’ın bu akrabası şalgam satıyor ve yemek için değiller ! Bunun yerine, bunlara hisse senedi gibi davranacaksınız – evet, doğru okudunuz. Tam olarak Sow Joan’ın Sap Pazarı deniyor. Merak ediyorsanız, satın aldığınız şalgamların bir kısmını yemek istiyorsanız , 10’luk bir parti yemenin, 10 ağacı anında hareket ettirmek veya birden fazla kayayı yok etmek için etkili – pahalı olsa da – bir yol olduğunu unutmayın .

( Henüz yapmadıysanız, Nook’s Cranny’nin Kilidini Açma konusuna bakın !)

Sap Pazarı Şalgam Rehberi

Animal Crossing'in Şalgam Satıcısı Adanızda

Sow Joan’ın Sap Pazarı, şalgamdan para kazanmanın harika bir yoludur , ancak riskli olabilir . Buradaki fikir, şalgamları düşük fiyata alıp, bozulmadan önce yüksek bir fiyata satmaktır.

İlan

Daisy Mae’den Ne Zaman Şalgam Alınır ?

Daisy Mae’nin şalgam fiyatları her Pazar farklı olacak ve 90 Çan’dan 100 Çana kadar değişecek . Ne olursa olsun, onları 10’luk paketler halinde satın almalısınız. 100 çanın altında şalgam satın almak genellikle iyi bir bahis. Bunları ne kadar satın aldığınızı not edin veya referans için fiyatın ekran görüntüsünü alın.

Animal Crossing: New Horizons oynayan arkadaşlarınız varsa, sahip oldukları fiyatları kontrol ettiğinizden emin olun. Kasabalarını ziyaret edebilir ve daha ucuzsa Daisy Mae’den şalgam satın alabilirsiniz. Şalgam Peygamber gibi fiyat dalgalanmalarını ve büyük artışları tahmin etmenize izin veren bazı uygulamalar da var .

Bu oyunu oynamak istiyorsanız, üzerinizde çok sayıda Bell’in olduğundan emin olun ! Gerçek hayattaki hisse senetleri gibi, sap piyasasında oynamak bir yatırımdır ve şalgamlarınızı çürümeden önce sattığınız sürece, geri para kazanmalısınız.

Şalgam ekemezsiniz, bu yüzden daha fazla büyümeye çalışmayın!

Şalgam Nasıl Saklanır

Bol miktarda şalgam satın aldıysanız, onları nereye koyacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Onları evinizin envanterine koyamazsınız , ama yere bırakabilirsiniz. Evet, gerçekten, satmak isteyene kadar onları evinizde yerde bırakın.

Alternatif olarak, bir Dodo Kodu üzerine arkadaşlarınızı davet etmiyorsanız veya paylaşmıyorsanız, onları dışarıdaki veya plajlardaki açık alanlara da bırakabilirsiniz. Unutmayın: Biri ziyarete gelirse, şalgamlarınızı alabilir. Elbette, açık şalgam deponuzun etrafına tamamen kapalı bir çit de inşa edebilirsiniz.

Şalgam Ne Zaman Satılır

Daha önce Animal Crossings’de olduğu gibi, bu şalgamlar bir hafta sonra bozulur, bu yüzden yatırım yaptıktan sonra satmak için bir haftanız vardır. Timmy ve Tommy onları Pazar günü satın almayacak, bu nedenle sonraki Pazar gününden önce başka bir gün şalgam satmalısınız (yine de teslim kutusunda satamazsınız.)

Satış yapmaya karar verdiğinizde tamamen size kalmış, ancak daha yüksek oranlara dikkat edin. Timmy ve Tommy bazen şalgamlarınız için ödediğinizden daha az Çan teklif eder . Her ne pahasına olursa olsun bundan kaçınmaya çalışın.

Şalgam fiyatları sabah ve öğleden sonra tekrar dalgalanmaktadır . Sabah fiyatını beğenmediyseniz, öğleden sonra kontrol edin. Sen 100+ için gidiş şalgam görmek daha olasıdır Bells , ama eğer şanslı , onlar iyi üzerinde 500 ve hatta içine 600 Bells bölge için gidersiniz. Bu yüksek fiyatlar nadir görünüyor, bu nedenle en iyi şalgam satış fiyatını bulmak için arkadaşlarınızla veya çevrimiçi bir toplulukla çalışmayı düşünün.

İnsanlar geleneksel olarak Salı günleri iyi şalgam fiyatları görmüşlerdir, ancak en iyisi düzenli olarak kontrol etmektir.

Animal Crossing'in Şalgam Satıcısı Adanızda

İşte akılda tutulması gereken bazı sap pazarı ve şalgam ipuçları:

  • Pazar gününe veya geçmişe yolculuk yaparsanız , mevcut şalgamlarınız bozulacaktır.
  • Zamanda geriye gitmek, şalgamlarınızı otomatik olarak bozacaktır. Bir önceki Pazar gününe dönseniz, daha fazla satın alsanız ve geri dönseniz bile, geldiğiniz o günkü fiyat değişecektir.
  • Çürük şalgamları dışarıda bırakırsanız, karıncaları ve ara sıra sinekleri çekerler.
  • Timmy ve Tommy’den farklı bir satış fiyatı almak için diğer ACNH adalarına seyahat edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın daha iyi bir teklif alıp almadığına bakın, bundan yararlanın! Arkadaşlarınızdan birinin fiyatı yüksekse, envanterinizi boşaltın ve tüm aletlerinizi evde bırakın . Bu şekilde maksimum miktarda şalgam taşıyabilirsiniz.
  • Orada yeni arkadaşlar bulabileceğiniz veya Dodo kodlarını değiştirebileceğiniz birçok mesaj panosu var. IGN’de bir hesabınız varsa, buradan Hayvan Geçişi Panomuza da yazı yazabilirsiniz .
  • Daisy Mae’den şalgam alırken, paranızın yeteceği kadar şalgamın matematiğini yapmak istemiyorsanız, sayısal tuş takımının sağ üst köşesinde “Max Satın Al” yazan bir düğmeye basabilirsiniz. Bu, envanter alanınızı da hesaba katar, bu nedenle, yalnızca bir tane açık yeriniz varsa, yalnızca bir paket şalgam satın almanıza izin verir.

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın