5.3 C
New York kenti
Perşembe, Aralık 24, 2020

Animal Crossing: Ev Depolama Alanını Artırma

Bu yazımızda Teknorank.Com olarak Animal Crossing: New Horizons ev depolama alanınızı artırma hakkında bilmeniz gereken her şeyi ayrıntılarıyla anlatıyoruz.

Ev deponuzda yer kaplamaktan bıktınız mı? Aşağıdaki birkaç basit adımda depolama alanınızı artırmak için ayrıntılı kılavuzumuzu ele aldık.Animal Crossing: Ev Depolama Alanını Artırma

Evinizin Depolama Alanını Nasıl Artırırsınız?

Her yeni ev yükseltmesinden sonra ev depolama alanınız artmış olsa da, özellikle lansmandan bu yana piyasaya sürülen tüm yeni eklenen etkinlik öğeleri göz önüne alındığında, kaç oyuncunun 1600 öğe depolama sınırını maksimize etmeyi başardığını anlamak kolaydır. oyunun.

Neyse ki, Nintendo nihayet oyunculara ev depolama alanlarını yeni maksimum toplam 2400 öğeye çıkarma şansı verecek bir güncelleme yayınladı – bu, 1600 öğe olan önceki sınırdan 800 ek alan daha fazla.Animal Crossing: Ev Depolama Alanını Artırma

Muhtemelen merak ediyorsunuzdur, evinizin depolama alanını nasıl arttırırsınız? Yeni 2400 eşya limitine yükseltmek için, evinizi tamamen yükseltmeniz gerekecek – bu, ana giriş alanınızdan üç oda, üst kattaki bir oda ve bir bodrum katı inşa etmeniz gerektiği anlamına geliyor – ve ev kredinizin tamamını ödedi.

Bu gereksinimleri karşıladıktan sonra, şimdi ile konuşarak ek depolama alanı kilidini mümkün olacak Tom Nook içinde Resident Hizmetleri , ama sadece uyardı, ucuz değil! Yeni ev depolama alanına yükseltme yapmak, size toplam 500.000 çan geri kazandıracaktır .

Tom Nook ile konuşurken, eviniz hakkında konuşmayı isteyin ve “Depomu genişlet” seçeneğini seçin. Bunu yaptıktan sonra Tom Nook , evinizin depolama alanını 2400 öğeye çıkaracak.
Animal Crossing: Ev Depolama Alanını Artırma
TeknoRankhttps://teknorank.com
Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Stay Connected

21,230BeğenenlerBeğen
2,507TakipçilerTakip Et
16,900AbonelerAbone
- Advertisement -Animal Crossing: Ev Depolama Alanını Artırma

Yeni Konular