6. Boğaziçi Güç Doruğu İçin Kayıtlar Devam Ediyor

6. Boğaziçi Güç Doruğu İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Öğrenci kolunun ortak biçimde bu yıl 6.’sını düzenleyeceği Boğaziçi Güç Tepesi, her yıl olduğu üzere bu yıl da gücün kıymetini vurgulamak, güç siyasetleri üzerine düşünmek, güç tüketiminin dünyadaki ve ülkemizdeki durumuyla ilgili bilgi sahibi olmak maksadıyla iştirakçilere kapılarını açacak.

Düzenlenme emeli, şu biçimde açıklanıyor:

“Enerji, insan ömründe kıymetli derecede önceliğe sahip ve güçsüz bir hayat, günümüz şartlarında neredeyse mümkün değil. Gelişen teknolojiyle paralel olarak artan güç muhtaçlığı bütün ülkelerde olduğu üzere ülkemizde de yeni güç kaynakları üzerinde daha fazla düşünmeyi mecburî kılıyor.

6. Boğaziçi Güç Doruğu İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Güç dalından profesyonellerin iştirakiyle gerçekleştirilecek olan 6. Boğaziçi Güç Tepesi; yenilenebilir güç, akıllı ulaşım ve sürdürülebilir kentler üzere güç bölümünün aktüel bahislerini merkezine alacak. Aktiflik hakkında daha fazla bilgi almak için buec.boun.edu.tr web sitesini ziyaret edebilir, ayrıyeten aktifliğe kayıt olmak için de buraya tıklayabilirsiniz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/6-bogazici-enerji-zirvesi-5-aralik-h102827.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın