50 TL’ye Satılan Hızlandırma Programını Alıp Test Ettik

50 TL’ye Satılan Hızlandırma Programını Alıp Test Ettik

Günümüzde oyunların donanım muhtaçlığı daima artıyor. Bilgisayarlarımız ise bazen bu gereksinimimizi kaldıramıyor. Bu durumlarda ise bilgisayarımızın FPS‘sini artırmak için çeşitli usuller arayabiliyoruz. Bugün sizlere son devirde tanınan olan 50 TL karşılığında oyunlarda FPS suratınızı artırdığını sav eden bir programı satın alıp test ettik.

Düşük özellikleri olan bir bilgisayar ile gerçekleştirdiğimiz testimizde yazılımla CS:GO‘nun FPS’sini artırmaya çalıştık. 50 TL fiyat ödediğimiz yazılım için eseri satan kişi uzaktan bilgisayarımıza bağlanıp çeşitli ayarlar yaparak bir yazılım kurdu. Muhtemelen bilgisayarın özelliklerini oyuna odaklamak için gerçekleştirilen bu yazılım, CS:GO’da çok ufak da olsa bir FPS artışı yaşamamızı sağladı. Her ne kadar bir artış ortaya çıksa da bilhassa çatışmada ve süratli hareket durumunda FPS’nin yeniden yerlerde olduğunu gördük.

50 TL'ye Satılan Hızlandırma Programını Alıp Test Ettik

FPS artışı olsa da riskleri neler?

Sizler görmeden denemeyin diye bizim denediğimiz bu bilgisayar hızlandırma programı, her ne kadar vadettiği şeyleri genel olarak gerçekleştiremese de ufak bir FPS artışı sağladığını kabul edebiliriz. Elbette bu noktada devreye bir risk de giriyor. Bilgisayarımıza kurulan programın tam olarak ne yaptığı, art planda çalışırken bizim kişisel bilgilerimizi toplayıp toplamadığı konusunda net bir bilgi yok. FPS artışının da “değmeyecek” derecede olduğunu göz önünde bulundurursak bu üslup yazılımları satın almanın çok da mantıklı olmayacağını söyleyebiliriz.

Bilgisayarımızın FPS suratını biraz daha artıralım derken çok daha büyük meseleler yaşamamak istiyorsanız, bu üslup yazılım kurup büyük değişiklikler yapacağını argüman eden bireylere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Pekala sizler videomuzda yer alan yazılımı kullanmayı göze alır mıydınız? FPS artışı düşük ölçüde olsa dahi bu türlü bir riske girmek mantıklı olur muydu? Niyetlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/dusuk-bilgisayarlar-icin-50-tl-hizlandirma-programi-test-ettik-v1475.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın