10. Gelişim Platformu, 1-2 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

10. Gelişim Platformu, 1-2 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

Dokuz Eylül Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Topluluğu (DEÜ EMT) tarafından düzenlenecek olan 10. Gelişim Platformu, iki gün boyunca gerçekleştirilecek workshoplar, hadise tahlili müsabakaları, ferdî gelişim seminerleri ve toplumsal aktiviteler ile Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini iş dünyasının önde gelen isimleriyle buluşturmayı ve iki şahsî gelişim ve meslek eğitimleri sunmayı amaçlıyor.

10. Gelişim Platformu, devam etmekte olan COVID-19 pandemisi nedeniyle başka pek çok aktiflik üzere online olarak gerçekleştirilecek. Bu yılki aktifliğin temasını ise “Pandemi Sonrası Değişen/Geliştirilen İş Modelleri ve Yeni Olağana Uyum” oluşturacak.

10. Gelişim Platformu, 1-2 Aralık'ta Gerçekleştirilecek

10. Gelişim Platformu etkinliğinde pandemi sırasında sahip olduğu imkanları en âlâ formda kullanan, kriz idaresini başarılı bir halde gerçekleştiren ve kendine güvenen şirketlerin öğrenciler ile bir ortaya getirilmesi ve tecrübelerini paylaşması planlanıyor. Böylelikle profesyonelliğe hazırlanan öğrenciler, iş dünyasında yanlışsız ve yanlış atılımların neler olduğunu daha uygun kavrayabilecekler.

1-2 Aralık tarihlerinde büsbütün online olarak gerçekleştirilecek “Doğal Seçilim” başlıklı 10. Gelişim Platformu hakkında daha fazla bilgi almak ve aktifliğe başvurmak deuemt.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak : https://www.webtekno.com/10-gelisim-platformu-1-2-aralik-h102773.html

TeknoRank

Teknoloji incelemeleri yeni ürünler kullanıcı endexli tüketim teknojileri, eğlence oyun video ve fragmanları makale haber ve yazıları sizler için derliyoruz.

Bir Cevap Yazın